Солскјер: Не е важно дали вечер ќе го заземеме првото место, важно е во мај да бидеме први

Манчестер јунајтед вечерва може да избие на прво место во Премиер лигата, одамна не биле во таква позиција.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *