Целта е Македонија да биде втора, потоа следи најтешкиот пакет-бараж во историјата за настап на Мундијал

Второто место во Ј групата би бил голем успех, но не е гарант за пат во Катар и патот е исклучително тежок со уште две филтер рунди

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *