Сопственик им е Дејвид Бекам, тимот е преполн со ѕвезди, а за нивна победа на домашен терен Sport Life нуди 2.95 коефициент!

На последната меѓусебна средба се радуваше токму оваа екипа од МЛС-лигата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *