Спектакл во Лондон, кога игра Вест Хем, нема заокружување додека не се заврши мечот (Видео)

Вест Хем половина час го газеше Арсенал со 3-0, па си даде два автогола и Чеканите на крај се пресреќни со бод.

Слични вести...