Спектакуларна церемонија на отворањето на ЕП 2020 (фото)

Легендите на Рим, Неста и Тоти им посакаа добредојде на 24-те учесници меѓу кои е и Македонија

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *