Специјал за Реал – Наполи: Осимен, Белингам или Родриго прв дава гол, супер квота за ран фаул (Фото)

Во Специјалниот сингл на Sport Life за натпреварот Реал Мадрид – Наполи нема што нема, понудата е пребогата, има широка лепеза на нестандардни игри и не е лесно да се одбере што да се одигра за повозбудливо следење на мечот.

Може да се обложите кој тим ќе го има почетниот удар, кој прв и последен ќе изведе корнер, кој прв или последен ќе добие жолт картон, кој прв ќе направи замена, потоа број на корнери во прво полувреме и на крај, вкупен број корнери, картони, офсајди, фаули.

Има опција и да уплатите што ќе се случи прво по почетниот удар, дали тоа ќе биде аут, фаул, гол аут, корнер, офсајд или она што е најмалку веројатно, гол.

Оние што често се обложуваат, веќе знаат дека во Специјалот има одлични квоти и за време на прв гол, удари во рамките на голот, на каков начин ќе биде постигнат првиот гол, дали ќе има пенал и за кого, црвен картон, комбинација од пенал и црвен картон.

Ако сакате да се обложите кој играч ќе даде гол, тука како опција стои и Елиф Елмас со квота 5.00. Ако бркате поголеми квоти, тука е и варијантата да погодите кој играч ќе биде стрелец на првиот гол. За оваа игра фаворити се Белингам и Родриго од Реал, и Осимен од Наполи.

За автогол во текот на мечот квотата е 7.50. Понудата е пребогата, ваше е само да се одлучите што да одиграте и да се надевате дека сте имале добро претчувство.

- Оглас -

Најнови вести