Специјален сингл: Бензема најблиску до гол за 1-0, Левандовски го нема, големи се квотите за стрелци од Барса!

Специјалниот сингл во Sport Life посветен на фудбалската класика Реал Мадрид – Барселона нуди голем број опции за обложување од оние нестандардни фудбалски игри во редовната понуда.

Може да се обложите кој тим прв или последен ќе изведе корнер, кој тим прв ќе добие жолт картон, прв црвен картон, кој тим прв ќе изведе пенал, кој ќе ја направи првата замена, а тука се и игрите со број на корнери во текот на средбата и во кој интервал од 10 минути ќе се постигне првиот погодок.

Кај понудата за стрелци, најмали се квотите за Карим Бензема, Родриго и Винисиус, сите од Реал Мадрид. Првиот голгетер на Барса, Роберт Левандовски, нема да игра, па ако почувствувате кој поединец би можело да даде гол за Каталонците, добивате добра квота.

Главен фаворит за прв стрелец е Бензема од Реал, додека од Барса тоа се Рафиња и Феран Торес. Големи се квотите и дека ќе има автогол на мечот.

- Оглас -

Најнови вести