Специјалистот за слободни атакува на дведеценискиот рекорд на Бекам (видео)

Ворд-Праус сезонава брои четири погодоци од слободен удар, му недостасува уште еден за да застане рамо до рамо со легендата на Манчестер јунајтед

Слични вести...