Специјална понуда на Sport Life посветена на настапот на Црвена ѕвезда во ЛШ (Фото)

Обложувалницата Sport Life за своите клиенти подготви интересна понуда посветена на фудбалскиот клуб Црвена ѕвезда, кој вечерва на гостувањето кај Манчестер сити ја почнува својата сезона во Лигата на шампионите.

Може да се обложите дека Ѕвезда ќе даде гол на секој натпревар, за што добивате квота од 30.0, а дека тимот ќе постигне гол во секое полувреме, што е преоптимистички, квотата е 999. Може да се обложите и на тоа дека Црвено-белите во секое полувреме во ЛШ ќе изведат корнер или дека ќе добиваат картон.

Во понудата има и да погодите број на голови на поединци во групната фаза.

Од тимските статистики, тука се игрите за број на победи, ремија и порази на Ѕвезда во групната фаза, вкупно дадени и примени голови, вкупно корнери, офсајди, фаули, жолти картони, црвени картони, шутеви на гол и шутеви во рамки на гол за време на шесте меча од групната фаза.

Ѕвезда е во група со Манчестер сити, Јанг бојс и Лајпциг.

- Оглас -

Најнови вести