Специјалниот сингл на Sport Life посветен на Сити – Реал ви нуди најразлични можности за заработка

Специјалниот сингл на Sport Life за денешниот полуфинален натпревар од Лигата на шампионите на „Етихад“ помеѓу Манчестер сити и Реал Мадрид е пребогат со различни игри за сечиј вкус, кои во одредени комбинации можат да се одиграат и на ист тикет.

Можете да играте на победник и на стрелец од тимот за којшто мислите дека ќе ги освои бодовите, кој ќе има почетен удар, потоа на резултат во одреден интервал од мечот, на удари во рамките на голот за двете екипи, на број на жолти картони, дали ќе има пенал, црвен картон, колку корнери, како ќе биде постигнат првиот гол на мечот, кој ќе го даде првиот гол и дузина други интересни игри што можете да ги играте и како сингл во Sport Life.

Особено интересна изгледа играта на стрелци и тука можете да играте на прв стрелец, односно кој ќе го даде првиот гол на мечот или на стрелец во текот на мечот, како и начинот на кој ќе падне првиот гол или време на прв гол.

Тука се и игрите за број на корнери, удари во гол, офсајди, пенал и црвен картон. Квотите дека ќе има пенал се малку помали од тие за црвени картони.

За нетрпеливите на кои не им се чека крајот на средбата, тука се и игрите да се погоди каков ќе биде резултатот по 15, 30 или 60 минути, а има и комбинација на конечен тип со стрелец, пример победа на Сити во меч на кој Марез ќе даде гол.

Понудата е тука, ваше е само да уплатите и следењето на супер дуелот да ви биде со уште поголема возбуда.

 

- Оглас -

Најнови вести