Специјалниот сингл нуди една сигурица поврзана со жолтите картони

На Сити - ПСЖ може да се обложите кој ќе го има почетниот удар, во кој период ќе биде даден првиот гол, кој ќе биде стрелец на средбата и уште многу други интересни работи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *