Спировски претставен како нов играч на АЕК Ларнака (Фото)

Тимот чиј капитен е Тричковски, ја прошири македонската колонија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *