Брзо ги заборави: За Меси, Барселона не е кандидат за освојување на Лигата на шампионите

Лео наброја десетина екипи за кои мисли дека ќе се борат за трофејот, но не ја спомна Барса.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *