Според Супер тип-понудата, се наѕира новиот шампион на НБА

Доминираат квалификациските дуели за ЛШ и ЛК, а само на еден тип е зголемен коефициентот во шестиот меч меѓу Милвоки и Феникс.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *