Според учинокот во 2020 година, Милан е доминантен во Италија

Од 2012 година нема подобар тим од Јувентус на Чизмата, меѓутоа изминативе 12 месеци им припаднаа на Росонерите

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *