Спортска Македонија се парализира – нема да има ни ракомет во следните 14 дена!

По откажувањето на првенствата во фудбал и кошарка, очекуван прекин и во ракометот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *