Срамни навреди на „Маракана“ за Ибрахимовиќ – Пи*ко една, ти си балија (Видео)

Веднаш по водечкиот гол на Милан што го постигна Тео Ернандес за 2:1, Златан беше навредуван на верска основа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *