Србија финалист на АТП купот, Ѓоковиќ вака не се радува ни кога освојува гренд-слеми (Видео)

Ѓоковиќ и Лајовиќ во тешки дуели, подобри од Медведев односно Хачанов.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *