Србите сакаат регионална лига без клубови од Македонија и Хрватска

Директорот на Ѕвезда има поинаква идеја како треба да изгледа балканската лига.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *