Среде финале на Дејвис купот почина таткото на деветтиот на АТП-листата

Лани умре мајка му, сега татко му, кој за девет дена не ја дочека свадбата на синот тенисер.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *