Среќа, па тага само за 4 минути, полскиот Меси постигна страшен гол и се повреди (Видео)

Во стилот на познатиот аргентински ас во третата минута го мина речиси целиот терен и ѝ донесе предност на Легија во третата минута, а само 240 секунди подоцна беше заменет поради повреда.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *