Среќа веќе не игра за Австрија – Јунузовиќ уште е велемајстор, погледнете му го „пасот“ против ЛАСК (Видео)

Нема да ни биде противник на 13. јуни во историскиот меч на Македонија на ЕП, но се уште е класа фудбалер

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *