Срѓан Ѓоковиќ: Син ми не направил ништо за да го мразат

Таткото на најдобриот светски тенисер зачуден од односот на навивачите кон Новак.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *