Српскиот репрезентативец прави проблеми во Истанбул, Бешикташ му се закани со бркање

Љајиќ повеќе не смее да има вакви испади.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *