Станковиќ му се јави на Чиро Ферара и го научи како се изговара Црвена ѕвезда (Видео)

Откако Италијанецот се мачеше при ждрепката за Лигата на Европа, доби урнебесна лекција од тренерот на Црвено-белите.

Слични вести...