Старт за Јувентус како од кошмарите (Видео)

Италијанскиот првак прими гол само по 60 секунди на гостувањето во Порто.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *