Стојков во свој стил напаѓачки, има тикет за Серија А со коефициент од 135

Предлогот со пет пара на нашиот поранешен репрезентативец е со топ-квота, а сите натпревари поединчно се типувани храбро со коефициенти над 2.50

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *