Страшен тим: Рамос, Ван Дајк, Златан меѓу идеалните 11-мина кои нема да настапат на ЕП

Дел од нив нема да играат поради повреди или не добија повик, други пак не се пласираа со своите селекции.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *