Стружани со својот симбол – Градот на поезијата ќе организира и Трка на поезијата

Регистрацијата и пријавувањето на сите заинтересирани е во тек за трите трки што ќе се одржат на 23 мај.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *