Суарес има опасна клаузула од која се плашат навивачите на Атлетико Мадрид

Веројатно нема да ја активира, но до лето ќе стравуваат симпатизерите на Јорганџиите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *