Суарес не може да се смири кога е немоќен, од гризење се префрли на штипење (Видео)

Нов безобразлук на Уругваецот, од него настрадаа двајца играчи на Челзи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *