Суарес не успеа да ги задржи солзите кога си одеше од „Камп ноу“ (Видео)

Уругваецот како трет најдобар стрелец во клупската историја ја завршува неговата мисија во каталонскиот гигант.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *