Голманско чудо – Алисон Бекер му донесе победа на Ливерпул, малку помогнаа и судиите (Видео)

Во последните секунди чуварот на мрежата на Ливерпул постигна гол со глава за победа од 2:1 против ВБА

Слични вести...