Судија, свири крај – Малери во финишот, се повреди Хасани, примивме гол во 97-мата минута

Судијата Бесфорт Касуми дозволи да се игра малку подолго од петте минути судиско продолжение и во период од 120 секунди ни се повреди популарниот Буба и Словенија постигна гол за израмнување.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *