Судијата досуди пенал за гостите, па домаќините одбија да доиграат (Видео)

Уникатен начин да се покаже револт против судењето во Србија

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *