Судијата прекина напад на Гремио, и покажа на центар, досуди гол за Атлетико Минеиро (Видео)

Задоцнетата реакција на судиите во ВАР собата, придонесе за овој циркус во бразилското дерби.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *