Судијата што го досуди најконтроверзниот пенал на ЕП 2020 и што не му призна чист гол на Роналдо ќе суди на Македонија – Германија

Нашата репрезентација има среќа со овој арбитар кој беше главен кога го победивме Косово

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *