Супер гол на Барела – Интер прв дојде до водство во финалето на Копа Италија (ВИДЕО)

Само по седум минути, Интер има водство над Јувентус од 1:0 во финалето од Копа Италија. Стрелец на првиот гол вечерва на „Олимпико“ е Николо Барела, кој беше оставен сам и упати навистина убав удар од далечина.

- Оглас -

Најнови вести