Супер квоти за победи на Партизан, ПСВ, Тотенхем и Лацио во Супер типот

Натпреварите од фудбалската Лига на Европа се меѓу најатрактивните во денешната понуда на обложувалниците Sport Life, а стандардно, тука е и Супер тип понудата од 16 натпревари од неколку различни спортови со специјални зголемени квоти.

Има мечеви од тенис, кошарка, ракомет, хокеј на мраз, а стартот е со тенис од 15 часот.

Особено одлични коефициенти, сите над 2.00, кои може да ги најдете само во Супер типот, има за победи на четири тима: Лацио против Марсеј, Тотенхем против Витесе, ПСВ против Монако и за Партизан против Гент.

Но, во понудата има и други многу интересни џокери, како оние од кошаркарската Евролига или ракометната ЛШ, треба само да се погоди вистинскиот меч за зголемени добивки во Sport Life.

- Оглас -

Најнови вести