Супер понеделник со зголемени квоти за Ливерпул, Барса, Ѕвезда и Партизан, тениси… (Фото)

Тениски, фудбалски, кошаркарски и еден хокејски натпревар ја сочинуваат денешната Супер тип понуда на Sport Life со зголемени квоти со кои може да си ја „набилдате“ потенцијалната добивка на тикетите.

Во понудата има еден куп „сигурици“ кои се реално остварливи, одлични квоти има и за мечевите од топ 5 лигите на кои Барселона, Ливерпул и Фиорентина се фаворити, а посебен зачин на Супер типот му дава и кошаркарската битка на белградските ривали Црвена ѕвезда и Партизан, кои вечерва го играат првиот меч од финалето на плејофот во АБА-лигата.

Зголемени квоти има и за Ѕвезда и Партизан, ваше е да го одберете својот фаворит и да ја искористите поволноста која се нуди во Супер типот, каде што квотите се поголеми од тие во билтенот и додатокот на Sport Life.

- Оглас -

Најнови вести