Супер тип на Sport Life: Ракометни и тениски зицери, плус големи квоти за фудбал (Фото)

Денешната разновидна Супер тип понуда на Sport Life носи 16 натпревари кои се играат во текот на денов, па и малку по полноќ, а зголемени квоти има и за мечеви на кои е очигледен фаворитот и за мечеви кои се неизвесни и носат големи коефициенти.

Прв меч е ракометниот дуел на Португалија и Бразил, во кој европската селекција не би требало да има проблем, а тоа се однесува и за Шпанија против домашната Полска.

Фудбалски мечеви кои се во центарот на вниманието се оние од италијанскиот Супер куп и Премиер лигата.

Ако верувате во победа на Интер над Милан, зголемената квота за двојка е дури 2.67, а тука се и други четири игри со кои може да си ја подобрите потенцијалната добивка на тикетите.

Зголемената двојка за победа на Манчестер јунајтед над Кристал палас е со супер квота 1.90, а за игрите 3+, ГГ&3+, Т2 2+ и комбинацијата 2&3+, квотите се уште поголеми.

- Оглас -

Најнови вести