Супер тип „шприцер“: пола тенис – пола фудбал, зголемени квоти за сите вкусови (Фото)

По осум фудбалски и тениски натпревари се наоѓаат во денешната Супер тип понуда на Sport Life, во која има зголемени квоти, поголеми од тие во основната понуда во билтенот и додатокот.

За тениските мечеви, зголемени квоти има само за конечен тип, но на овие има јасни фаворити и тие квотите би требало да бидат добитни и да ви помогнат за поголема потенцијална добивка на тикетите уплатени во Sport Life.

Квотата за победа на Новак Ѓоковиќ против Холгер Руне е 1.37, каква што нема да најдете на друго место.

За фудбалската осумка се нудат по пет различни опции, од конечен тип до 3+ голови, ГГ и 3+, конечен тип со 3+ голови, тимови да даваат барем по два гола и тука ќе треба да одберете кој џокер ќе го искористите.

- Оглас -

Најнови вести