Супер тип со специјално зголемени квоти на Динамо Загреб, Баерн, ПСЖ, Порто, Ајакс…

Денешниот Супер тип има 15 натпревари од три спорта со специјално зголемени квоти во Sport Life, кои за конечен тип се движат од 1.51 до 2.31.

Понудата е примамлива бидејќи неколку фаворити од кои се очекува да победат, има специјално зголемени квоти. Најмала е квотата за два меча и изнесува 1,51 за победи на Реал Сосиедад и Динамо Загреб против Елче, односно Ријека.

Победи се очекуваат и од Копенхаген во дуелот со Виборг (1,52), на ПСЖ против Рен(1,58), на Баерн Минхен против Баер (1,75), на Фиорентина против Лече (1,75), на Ајакс против Феенорд (1,86)…

Според правилата, може да се игра само еден натпревар од Супер тип понудата и не може да се игра сингл, туку мора да се одигра најмалку со три натпревари од редовната понуда со коефициент поголем или еднаков на 1.25.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име тука

- Оглас -

Најнови вести