Супер тип со зголемени квоти на Челзи, Фиорентина, АЕК, има и тенис (Фото)

Денешниот понеделнички Супер тип на Sport Life нуди 16 натпревари, 12 фудбалски и четири тениски, во кои може да најдете многу зголемени квоти кои ви одговараат и добро ќе ви дојдат за зголемување на потенцијалната добивка на тикетите.

Првиот меч во понудата почнува во 11.30 часот, а се нуди зголемена квота за победа на Корда против Меѓедовиќ. Американецот е голем фаворит, па квотата од 1.55 е одлична како за некој меч кој треба да биде сигурица. Слично е и со другите три тениси.

За фудбалските мечеви има по пет различни опции за секој натпревар и вреди да се искористат. Ако верувате дека Челзи, Фиорентина, Еспањол, АЕК, Ал-Итихад, Ботафого и другите фаворити ќе ја оправдаат улогата, Супер типот е измислен за вас.

- Оглас -

Најнови вести