Супер типот на Sport Life е супер проверка за Вимблдон, има многу тенис како загревање за престижниот гренслем (Фото)

Почетокот на неофицијалното светско тениско првенство во Лондон на Вимблдон се ближи, а Супер типот на Sport Life е вистинска можност да се провери знаењето во понуда со 8 тениски дуели за денеска.

Сите се со зголемени коефициенти, како и останатите 8 натпревари од различни спортови што се во понудата со Супер типот на Sport Life.

Има микс од тенис, фудбал, одбојка и бејзбол, односно понуда за сечиј вкус.

 

- Оглас -

Најнови вести