Реприза од Дуисбург со топ-коефициент во Супер типот на Sport Life (Фото)

Победивме во март со 2:1, па ако повторно има ГГ&3+ и вечерва во Скопје имате џокер со квота од 2.65

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *