Супер типот на Sport Life нуди шампионска квота за победа на Милан против Фиорентина (Фото)

Супер типот на Sport Life има разнолика понуда од повеќе спортови и 16 натпревари со специјални коефициенти, а веднаш се забележува убавата квота за победа на Милан против Фиорентина.

Росонерите се во пол-позиција за Скудетото во Италија, денеска ќе грми преполниот „Сан Сиро“, а квотата за кец на дербито е 1.77 во Супер типот на Sport Life.

Големи фаворити се и Динамо Загреб во градското дерби со Локомотива, потоа и Арсенал исто така на градско дерби со Вест хем, Рома против Болоња и Челзи со Евертон, сите како гостински екипи.

Има уште многу фудбал, тенис, хокеј на мраз и ракомет, односно за сечиј вкус и со многу различни комбинации на сите 16 натпревари и со специјални и зголемени коефициенти.

 

- Оглас -

Најнови вести