Супер типот со зголемени квоти кои ќе ве огреат на врнежливото време, има неколку чисти сигурици

За двата меча од Лигата на нации може да се типува и на единица и на двојка, во зависност од тоа кој е вашиот фаворит.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *