Супер типот со зголемени квоти за победи на Наполи, Реал Мадрид, Ливерпул, Динамо Загреб… (Фото)

Комбинација од сигурици и големи квоти се наоѓа во денешните 16 предложени натпревари со зголемени квоти во Супер типот на Sport Life.

За тие што играат похрабро на поголеми квоти, вистинско уживање е понудата за мечот Реал Мадрид – Ливерпул бидејќи добивате зголемена квота и за конечен тип за кец и за двојка, а плус и за уште шест други игри во кои треба да се погоди и бројот на голови.

Има и привлечни квоти за тие што не бркаат големи квоти, туку одат на зицери, па меѓу другото, може да добиете и зголемени квоти за победи на Наполи над Ајнтрахт, Динамо Загреб над Истра и на тенисерот Медведев над Давидович-Фокина.

- Оглас -

Најнови вести