Суперзамената на Ајнтрахт: Влезе во игра и по само 17 секунди постигна гол

Илсанкер постави бундеслигашки рекорд.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *